More than sensors+automation
Znajdź

Newsletter

Tutaj możesz zarejestrować się do newslettera JUMO

Rejestracja

Biuletyny JUMO informują o aktualnych wydarzeniach, nowych produktach, ekscytujących aplikacjach, seminariach internetowych i ciekawych dokumentach. W zależności od tematów, na które się zarejestrujesz, będziesz otrzymywać różne biuletyny. Dokładna liczba zależy od liczby tematów. Proszę wypełnić poniższe pola i wysłać formularz rejestracyjny. Po otrzymaniu Twoich danych wyślemy Ci link potwierdzający e-mailem dla każdego rodzaju biuletynu. Po kliknięciu linku otrzymasz nasz biuletyn do czasu jego odwołania. Po otrzymaniu każdego biuletynu masz możliwość przeglądania zapisanych danych i wypisania się z newslettera.

Chcielibyśmy zwrócić się do Ciebie z imienia i nazwiska w naszym biuletynie, dlatego prosimy o wypełnienie wszystkich dostępnych pól. (tylko pola oznaczone * są obowiązkowe)

Używamy Twojego adresu e-mail wyłącznie do wysyłania biuletynu. Nie ma osobistego wykorzystania. W szczególności nie przekazujemy żadnych danych stronom trzecim. Zastrzegamy sobie prawo do statystycznej oceny anonimowych rekordów danych.